10 Mart 2014 Pazartesi

Ortaya Karışık


Ey Atölye Keçe,  bunca zamandır boş mu durdun diyeniniz varsa yok efendim hiç boş durmadım hatta fazla dolu durdum yazmaya fırsat bulamadım. Öncelikle Rapunzel temalı kalemliklerden biraz daha yapmam gerekti. Kaplumbağalı duvar süsünden bir arkadaşım kızının odası için istedi ben de renkleri onun odasına göre değiştirerek hazırladım.Yaparken daha tamamlanmadan aşağıdaki fotoğrafını çekmiştim ama bitirdikten sonra fotoğraflamayı unutup hemen teslim etmişim. Karanlıkta çektiğim için rengi tam belli olmuyor maalesef , aslında çingene pembesi gibi bir ton ve kenarları da şeker pembe. Ceylin'in de çok beğendiği ve odasının her yerine asıp baktığını öğrenince pek bir sevindim tabii ki :)


Bir de oğlumun doğum gününde taktığım tacın sarısını yaptım.Sarı derken doreye dönük bir tarafı da vardı rengin ve ben de dore pul ve boncuklarla süsledim. Başka bir küçük prensin annesine gitti. bu taçların acaba fotoğrafını kafadamı çeksem dedim şimdi. Çünkü böyle dik duruyor. Oysa geriye doğru, daha sade ve şık oluyor takılınca. Artık bir dahakine öyle çekerim.


Bunlar eskiden yaptıklarımın farklı versiyonları. Yapa yapa bunları mı yaptınız diyen varsa demeyin efendim yeni şeyler de yaptım :) Ama onlar için yeni yazı yazıcam. E hadi sonraki yazıda görüşürüz öyleyse. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder