17 Ekim 2014 Cuma

Bu kadarına tatil değil tembellik denir

En son Haziran ayında son Uzmantv çekimini anlatıp sonra da kendime uzunca bir tatil vermiştim. Hiç bir sorumluluk hissetmeden güzel bir tatil yapayım dedim. Tatilde sadece çok sevdiğim bir aile dostumuzun kızının doğum hazırlıkları için süslemeler yaptım. Başka bir yazıda resimleriyle paylaşacağım. Yazlığımız malzeme teminine ve mesafesi dolayısıyla benim herşeyi götürüp orada çalışmama pek müsade etmediği için tatile öncelik verdim. Götürdüğüm kısıtlı malzeme bile arabada o kadar yer kapladı ki nasıl gittik 12 saati, ne siz sorun ne ben söyleyeyim. En son molada oğlum scooterını isteyip bagajdan almak için açtırdı geri kapatamadık uzun süre :) 

Uzun bir tatilden sonra Eylülde döndük evimize, çok da özlemişim evimi. Nerede olursa olsun insanın döndüğünde evinde huzur hissetmesi güzel şey. Eylül ayı da Kerem'in ilk kez kreşe başlama telaşıyla koşarak geldi geçti,  göremedim sanki.Sonunda geçebildim bloğumun başına :)

Aslında tatile gitmeden önce yaptığım makyaj çantaları vardı. Ha bugün ha yarın derken paylaşamamıştım. Kış geliyor, Tiyatrolar, gösteriler, arkadaş buluşmaları, iş toplantıları... Olur mu makyajsız canım, renklenin biraz!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder